menu

DIAMONDS MAPENZI BEACH ****

od 30 490,- Kč
Zanzibar » Kiwengwa
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Diamonds Mapenzi Beach se nachází na severovýchodě ostrova Zanzibar, cca 45 km od mezinárodního letiště, uprostřed 4 hektarové krásné zahrady plné palem a exotických květin přímo u krásné bílé písečné pláže.

Vybavení hotelu

Hotel Diamonds Mapenzi Beach je vybudovaný v africkém stylu ve dřevě, což jistě umocní Váš zážitek z exotické dovolené. Hotel splňuje vše, co si od dovolené můžete přát. Polohu na krásné bílé pláži lemovanou palmami, azurové moře, kvalitní ubytování a služby na vysoké úrovni. A to hlavní, pocit že se nemusíte o nic starat. Naopak, tady se budou s péčí starat o vás. K dispozici jsou zde 3 restaurace, 3 bary, butik, wifi připojení k internetu ve společných prostorách (za poplatek), TV místnost se satelitními programy, služby prádelny a čistírny, masážní centrum, animační programy pod vedením zkušených animátorů, konferenční místnost, venkovní bazén, recepce 24 hodin denně, centrum vodních sportů.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje celkem 87 pokoji několika typů, které jsou standardně vybavené manželskou postelí s moskytiérou, individuálně nastavitelnou klimatizací, stropním ventilátorem, denně doplňovaným minibarem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, telefonem, soukromou verandou, velkou koupelnou s dvojitým umyvadlem a WC, vysoušečem vlasů.

Stravování

All inclusive: * uvítací koktejl při příletu * snídaně (7,30-10 hod.), obědy (13-15 hod.) a večeře (19,30-21,30 hod.) formou bufetu servírované v hlavní restauraci * nealkoholické nápoje, ovocné džusy, místní pivo, výběr vín, voda, čaj a káva podávané v průběhu jídla * 1x za pobyt možnost večeře v Nakupenda Pizzeria Restaurant * bar u bazénu 10-1,00 hod. - lehké snacky, nealkoholické nápoje, ovocné džusy, místní pivo, výběr vín, čaj, káva, minerálka s lihovinami podávané po 18 hod. * plážový bar 10-18 hod. - lehké občerstvení, nealkoholické nápoje, ovocné džusy, místní pivo Za příplatek: * prémiové lihoviny a likéry * všechny nápoje podávané po půlnoci

Pláž

Pláž je jedním slovem dokonalá - jemný bílý písek, pozvolný vstup do moře a nechybí ani plážový bar. Plážové osušky, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

V rámci all inclusive programu je zde k dispozici velký bazén, ručníky a lehátka na pláži, slunečníky a křesla u bazénu, denní cvičení, vybavení na windsurfing, kanoistiku, plážový volejbal, fotbal, lukostřelbu, stolní tenis, šipky, tenis a spoustu dalšího vnitřního vyžití. Za příplatek je možno též zapůjčit vybavení na šnorchlování, profesionální vybavení na katamarán a windsurfing, kolo atd.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * leteckou přepravu Praha-Zanzibar-Praha v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:

* transfery z/na letiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * asistenční služby v anglickém jazyce * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * turistické vízum cca 50,- USD (od 1.9.2019 je vízum nutné zajistit předem na www.immigration.go.tz s pasem platným 6 měsíců po návratu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena