menu

LANGI LANGI BEACH BUNGALOWS ***

od 7 090,- Kč
Zanzibar
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Langi Langi Beach je situován na severu ostrova ve vesničce Nungwi, jen pár kroků od krásné písčité pláže (po schodech cca 50 m). Nungwi je od letiště vzdáleno cca 60 min. jízdy.

Vybavení hotelu

Stylový menší hotel Langi Langi Beach s 32 pokoji nabízí recepci s TV koutem, restauraci a bar s terasou s krásným výhledem na moře, bazén, lehátka u bazénu, internetové připojení, směnárnu.

Vybavení pokoje

ednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1přistýlky mají koupelnu/WC, individuální klimatizaci, stropní ventilátor, moskytiéru, telefon, trezor, ledničku, fén k zapůjčení na recepci, balkon nebo terasa. Za příplatek pokoj s výhledem na bazén a suita s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně, polopenze za příplatek.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * leteckou přepravu Praha-Zanzibar-Praha v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:

* transfery z/na letiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * asistenční služby v anglickém jazyce * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * turistické vízum cca 50,- USD (od 1.9.2019 je vízum nutné zajistit předem na www.immigration.go.tz s pasem platným 6 měsíců po návratu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena