menu

ROYAL ZANZIBAR BEACH RESORT *****

od 52 590,- Kč
Nungwi
All inclusive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Royal Zanzibar Beach Resort se nachází přímo na bílé písečné pláži s korálovým útesem v severní části ostrova Nungwi, cca 60 km od mezinárodního letiště.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní halas recepcí, 2 restaurace, 4 bary, směnárna, hotelový lékař, internetový koutek, salon krásy. K venkovnímu vybavení patří 4 velké bazény (jeden s vířivkou), terasa na slunění s lehátky a slunečníky, bar u bazénu.

Vybavení pokoje

Resort poskytuje moderní pokoje zařízené v zanzibarském stylu s velkou postelí, moskytiérou, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, klimatizací, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, wifi připojením k internetu zdarma, elektronickým trezorem, minibarem a balkonem nebo terasou.

Stravování

V obou hotelových restauracích je připravován široký výběr pokrmů. Do restaurace Spices můžete zajít na mezinárodní snídani a v Sanaki ochutnáte místní čerstvé plody moře. K dispozici je také bar Coco s nabídkou nápojů i lehkých jídel.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek za vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * leteckou přepravu Praha-Zanzibar-Praha v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:

* transfery z/na letiště * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * asistenční služby v anglickém jazyce * turistickou taxu 1,-USD/os./den - platba v hotelu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * turistické vízum cca 50,- USD (od 1.9.2019 je vízum nutné zajistit předem na www.immigration.go.tz s pasem platným 6 měsíců po návratu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena