menu

TULIA ZANZIBAR BEACH RESORT *****

od 4 490,- Kč
Pongwe Pwani
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tulia Zanzibar, unikátní plážový 5* resort s českými majitely, se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží na světě, pláži Pongwe, na východním pobřeží ostrova Zanzibar. Obrovskou mělkou lagunu s bílým pískem, vytváří korálový útes, který lemuje zdejší pobřeží. Malý luxusní butikový resort nabízející intimní prostředí, pohodovou uvolněnou atmosféru a služby na prémiové úrovni.
Tulia Zanzibar má české majitele a nedávno byl vyhlášen jako Nejlepší luxusní romantický plážový rezort na světě.

Vybavení hotelu

V resortu Tulia Zanzibar mají personál mluvící česky, anglicky a svahilsky. K jeho vybavení patří restaurace s mezinárodní kuchyní, nádherná tropická zahrada, nekonečný bazén s luxusním barem a 2 vodními skluzavkami, pokojový servis zdarma, wifi připojení k internetu (nejrychlejší na ostrově), služby portýra, zavazadlový prostor, obchůdek se suvenýry, služby prádelny. Hotel akceptuje měnu USD, EUR, THS.

Vybavení pokoje

V resortu Tulia Zanzibar je k dispozici ubytování v 10 bungalovech s výhledem do zahrady, 5 junior suitách u pláže a 2 honeymoon suite. Všechny pokoje jsou dekorovány v duchu afrického stylu. K jejich standardnímu vybavení patří plně vybavená koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, trezor, minibar, televize, wifi připojení k internetu zdarma, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Některé suite se dají propojit průchozími dveřmi a jsou pak vhodné pro rodiny s dětmi. V celém hotelu je 100% pitná voda, která splňuje přísné normy EU.

Stravování

Snídaně či all inclusive. All inclusive zahrnuje: * uvítací koktejl po příjezdu * snídani, oběd, večeři * lehké občerstvení po celý den * nealkoholické nápoje * značková vína * vybrané druhy místních a mezinárodních značek piva * džusy, vodu, kávu * vybrané druhy značkových likérů * minibar na pokoji

Pláž

Soukromá hotelová pláž s jemným bílým pískem, lemovaná kokosovými palmami, plážový servis.

Sport a zábava

V rámci all inclusive zapůjčení šnorchlovacího vybavení (šnorchl+brýle), kajaků a jízdních kol.

Vzdálenost od letiště

Mezinárodní letiště je vzdálené 35km, cca 1 hodinu cesty autem.

Poznámka

S každou rezervací získáte zdarma:
letištní transfer
uvítací drink
jednu masáž
lekci jógy
kajak
windsurfing
e-koloběžku
paddleboard


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena