menu

TULIA ZANZIBAR BEACH RESORT *****

od 97 290,- Kč
Zanzibar
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tulia Zanzibar, unikátní plážový 5* resort s českými majitely, se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží na světě, pláži Pongwe, na východním pobřeží ostrova Zanzibar. Obrovskou mělkou lagunu s bílým pískem, vytváří korálový útes, který lemuje zdejší pobřeží.

Vybavení hotelu

V resortu Tulia Zanzibar mají personál mluvící česky, anglicky a svahilsky. K jeho vybavení patří restaurace s mezinárodní kuchyní, nádherná tropická zahrada, nekonečný bazén s luxusním barem a 2 vodními skluzavkami, pokojový servis zdarma, wifi připojení k internetu (nejrychlejší na ostrově), služby portýra, zavazadlový prostor, obchůdek se suvenýry, služby prádelny.
Hotel akceptuje měnu USD, EUR, THS.

Vybavení pokoje

V resortu Tulia Zanzibar je k dispozici ubytování v 10 bungalovech s výhledem do zahrady, 5 junior suitách u pláže a 2 honeymoon suite. Všechny pokoje jsou dekorovány v duchu afrického stylu. K jejich standardnímu vybavení patří plně vybavená koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, trezor, minibar, televize, wifi připojení k internetu zdarma, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.
Některé suite se dají propojit průchozími dveřmi a jsou pak vhodné pro rodiny s dětmi.

V celém hotelu je 100% pitná voda, která splňuje přísné normy EU.

Stravování

Snídaně, polopenze či all inclusive.

All inclusive zahrnuje:
* uvítací koktejl po příjezdu
* snídani, oběd, večeři
* lehké občerstvení po celý den
* nealkoholické nápoje
* značková vína
* vybrané druhy místních a mezinárodních značek piva
* džusy, vodu, kávu
* vybrané druhy značkových likérů
* minibar na pokoji

Pláž

Soukromá hotelová pláž s jemným bílým pískem, lemovaná kokosovými palmami, plážový servis.

Sport a zábava

V rámci all inclusive zapůjčení šnorchlovacího vybavení (šnorchl+brýle), kajaků a jízdních kol.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poznámka:

Hotel je v období 1.5.-31.5.zavřený !

Cena zahrnuje:

* 7 nocí v zahradním bungalovu deluxe se snídaní * leteckou přepravu Praha-Zanzibar-Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní obousměrný letištní transfer zdarma Navíc: * hodinová masáž pro každého hosta jednou za pobyt zdarma * uvítací drink při příjezdu * zapůjčení paddleboardu * zapůjčení e-koloběžky * zapůjčení kajaku a windsurfingu * lekce jogy

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * asistenční služby v anglickém jazyce * turistickou taxu 1,-USD/os./den - platba v hotelu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * turistické vízum cca 50,- USD (od 1.9.2019 je vízum nutné zajistit předem na www.immigration.go.tz s pasem platným 6 měsíců po návratu)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena